پنل شارژ

شارژ گروهی

شارژ همراه اول

شارژ ایرانسل

شارژ رایتل
ارسال شارژ

سایت شارژ

وب سرویس شارژ

پرداخت قبض

شارژ گروهی

فروشگاه شارژ

بسته های اینترنت رایتل

فروش شارژ و کارت شارژ ایرانسل همراه اول رایتل

وب سرویس فروش شارژ

پرداخت قبوض

شارژ وایمکس ایرانسل
شارژ مستقیم

ارسال شارژ گروهی

ارسال بسته های اینترنت گروهی

بسته های اینترنت همراه اول

بسته های اینترنت رایتل

توشانت چیست ؟

یک سامانه فروش شارژ میباشد که شما میتوانید انواع روشهای فروش را برای خود انتخاب نمائید و اقدام به فروش شارژ نمائید و به ازاء خرید روزانه خود از توشانت ۲٫۵ درصد سود دریافت نمایید با توشانت در هر لحظه به موجودی شارژ خود اطمینان داشته باشید و اقدام به فروش نمائید

اطلاعات تماس
 • استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز،
  عباسی/51566،روبه روی پمپ بنزین،
  کوچه شهید کمالی/بن بست ((مخبری ))، پلاک 30، طبقه 1، واحد 2
 • تلفن: 041-34754070
 • رایانامه: info[AT]toshanet[DOT]com

نمایندگان فروش

بستري مناسب و ايمن براي شروع يک کسب و کار اينترنتي

نمایندگان فروش

چنانچه شما قصددارید درزمینه توزیع شارژالکترونیکی به صورت گسترده ودرحجم بالایی با نام ونشان تجاری خود فعالیت کنید این پورتال را به شما توصیه می کنیم با این پورتال شما علاوه بر امکان تعریف نامحدود کاربر، امکان ایجاد پنل نمایندگی را نیز خواهید داشت ، این امکان برای کسانی که به این تجارت به صورت حرفه ای نگاه میکنند بسیار مهم است زبرا در گسترش سریع تجارت نقش موثری دارد. پنل کاربران کلیه امکانات خرید پین اپراتورهای کشور را فراهم می سازد همچنین اعمال شارژ تاپ آپ برای مشتریان حضوری ازدیگرقابلیتهای این سامانه است.امکان رصد کلیه فروش های انجام شده در پنل در هر لحظه از شبانه روز . پنل ساده و زیبا با امکانات کافی و در عین حال کاربر پسند بودن آن از دیگر ویژگی های سامانه می باشد . شرح وظایف توشانت در این سرویس کار ثبت دامنه، تأمین هاست، نصب نرم افزار فروش شارژ و تأمین کارت های شارژ و سایر موارد فنی و امنیتی را بر عهده دارد. سایت شما روی سرور توشا نت نصب شده و به شما ارائه می شود. کدهای شارژ سایت شما از همین سرور تامین می شود. بنابراین شما نیازی به تهیه هاست ندارید و این امکان وجود ندارد که این فروشگاه بر روی هاست شما نصب گردد. همچنین تأمین شارژ (سرمایه گذاری و خرید شارژ) و پشتیبانی مشتریان سایت شما نیز به عهده توشانت است.

شرح وظایف

 • در این صورت شما دیگر نیازی به سرمایه گذاری و وقت گذاشتن برای خرید شارژ و پشتیبانی مشتریان ندارید، این کارها به عهده توشانت خواهد بود و در عوض کار فروش و تمرکز بر روی جذب مشتری و معرفی سایت به عهده شما می باشد.

میزان سود دهی و حساب مالی

 • وقتی مشتری از سایت شما خریدی انجام می دهد، مبلغ حاصل از این فروش به حساب توشانت واریز می شود. در واقع سایت شما از درگاه پرداخت اینترنتی توشانت برای اخذ وجه استفاده می نماید. تمامی خرید ها در بخش مدیریت سایت ثبت شده و قابل رویت و گزارش گیری است.
 • سود فروش هر شارژ بستگی به قیمت خرید و فروش کارت شارژ دارد و معمولاً ۲٫۵ درصد قیمت فروش شارژ است.
 • در مجموع سود فروشگاه شارژ بر روی فروش بیشتر معنی پیدا می کند. این فروشگاه برای کسانی مناسب است که انگیزه و پشتکار کافی برای کسب درآمد از اینترنت را داشته باشند. بازار فروش کارت شارژ بسیار گسترده است و ماهیانه بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان ظرفیت دارد. شما با داشتن این سایت و برنامه ریزی خوب می توانید به تدریج درآمد خوبی را برای خود کسب کنید.
 • اگر به اطراف خود دقیق تر شوید مشاهده می کنید که افراد ماهیانه مبلغ زیادی پول صرف خرید شارژ می کنند پس هر کدام از آنها می تواند مشتری سایت شما باشد.
 • افرادی هم که دارای سایت ها یا وبلاگهای پر بازدید هستند می توانند با دریافت این فروشگاه و قرار دادن لینک آن در سایت خود از بازدیدکنندگان خود درآمد داشته باشند، بدون اینکه هزینه و وقتی برای خرید شارژ و پشتیبانی فنی سایت خود صرف کنند. چون این کارها توسط توشانت انجام می شود.

دسترسی سریع