پنل شارژ

شارژ گروهی

شارژ همراه اول

شارژ ایرانسل

شارژ رایتل
ارسال شارژ

سایت شارژ

وب سرویس شارژ

پرداخت قبض

شارژ گروهی

فروشگاه شارژ

بسته های اینترنت رایتل

فروش شارژ و کارت شارژ ایرانسل همراه اول رایتل

وب سرویس فروش شارژ

پرداخت قبوض

شارژ وایمکس ایرانسل
شارژ مستقیم

ارسال شارژ گروهی

ارسال بسته های اینترنت گروهی

بسته های اینترنت همراه اول

بسته های اینترنت رایتل

توشانت چیست ؟

یک سامانه فروش شارژ میباشد که شما میتوانید انواع روشهای فروش را برای خود انتخاب نمائید و اقدام به فروش شارژ نمائید و به ازاء خرید روزانه خود از توشانت ۲٫۵ درصد سود دریافت نمایید با توشانت در هر لحظه به موجودی شارژ خود اطمینان داشته باشید و اقدام به فروش نمائید

اطلاعات تماس
 • استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز،
  عباسی/51566،روبه روی پمپ بنزین،
  کوچه شهید کمالی/بن بست ((مخبری ))، پلاک 30، طبقه 1، واحد 2
 • تلفن: 041-34754070
 • رایانامه: info[AT]toshanet[DOT]com

فروش بسته های اینترنتی

شما می‌توانید هر یک از بسته‌های اینترنت یا بسته‌های ترکیبی زیر را که دارای آیکون خرید می‌باشند، با چند کلیک ساده و به صورت آنلاین خریداری کنی

بسته های اینترنت

بسته های اینترنتی ایرانسل در سامانه توشانت موجود بوده ومیتوانید به راحتی از این بسته ها استفاده کنید، همچنین برای فعالسازی بسته های اینترنتی رایتل و همراه اول در حال حاضر این امکان توسط حود اپراتور ارائه نشده و انحصاری در اختیار خود اپراتور میباشد برای استفده از از این بسته ها ابتدا باید اعتبار شماره سیم کارت خود را به میزان مبلغ بسته شارژ نمایید، سپس بسته را با کد دستوری فعال نمایید. به زودی بسته های رایتل و همراه اول با شرایط متنوع و جدید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هرگونه هزینه راه‌اندازی یا فعال‌سازی، صرفا با حضور در مناطق تحت پوشش، با تنظیم گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از نسل ۳ و ۴، از سریع‌ترین اینترنت همراه کشور بهره‌مند شوید.

پیش از خرید بسته اینترنت همراه، توصیه می‌کنیم نکته‌ها و شرایط مرتبط با این بسته‌ها را مطالعه کنید.

 • استفاده از هر بسته خریداری شده، به محض دریافت پیامک فعال‌سازی آغاز می‌شود.
 • بسته‌های شبانه ایرانسل در ساعات ۲ بامداد تا ۸ صبح قابل استفاده هستند.
 • هر بسته در موعد مشخص شده، منقضی می‌شود. با خرید بسته جدید، تاریخ انقضای بسته تمدید نخواهد شد.
 • اگر در زمان خرید بسته گزینه «تمدید خودکار» را انتخاب کرده باشید، بسته انتخابی طبق این رویه به صورت خودکار تمدید خواهد شد: اگر حجم بسته کمتر از ۱ گیگابایت باشد، پس از منقضی شدن، تمدید خواهد شد و اگر بیش از ۱ گیگابایت باشد، تمدید خودکار در زمان پایان یافتن حجم یا منقضی شدن بسته (هر کدام که اول اتفاق بیفتد) انجام می‌پذیرد. در صورت خرید بیش از ۱ بسته، تمدید خودکار در مورد آخرین بسته خریداری شده اتفاق می‌افتد.
 • برای اطلاع از چگونگی به اشتراک‌گذاری بسته‌ها میان چند کاربر به صفحه سرویس حساب چند کاربر مراجعه نمایید.
 • بسته های اینترنت همراه ایرانسل بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو، سه و نسل چهار قابل استفاده هستند. مشترکان براساس موقعیت جغرافیایی، ترافیک شبکه و قابلیت های دستگاه یا گوشی خود سرعت شبکه اینترنت پهن باند ایرانسل را تجربه می کنند.
 • بسته‌های ۱، ۲ و ۳ گیگابایتی ساعتی، در فاصله ۸ صبح تا ۲ بامداد روز بعد قابل استفاده خواهند بود و بسته‌های نامحدود ساعتی در فاصله ۲ تا ۸ صبح قابل استفاده هستند.

دسترسی سریع